O nas

Kancelaria prawna Bętkowska Rajczyk Adwokaci i Radcowie Prawni
Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach naszych Klientów.

Kancelaria prawna Bętkowska Rajczyk Adwokaci i Radcowie Prawni spółka jawna to zespół młodych i dynamicznie rozwijających się prawników, działających pod nadzorem adwokata Małgorzaty Bętkowskiej i radcy prawnego Izabeli Rajczyk.

 

BĘTKOWSKA RAJCZYK

Gwarancja znalezienia rozwiązania

Kancelaria prawna Bętkowska Rajczyk świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców działających indywidualnie lub w ramach spółek prawa handlowego jak również na rzecz osób fizycznych. Naszym celem jest wskazywanie rozwiązań prawnych i podatkowych uwzględniających specyfikę działalności Klienta oraz sens gospodarczy planowanych operacji. Dlatego też zlecone zadania realizujemy w ścisłej współpracy z Klientem, mając na uwadze bezpieczeństwo prawne, skuteczność a także innowacyjność proponowanych rozwiązań. Współpraca z adwokatem i radcą prawnym to gwarancja znalezienia rozwiązania dla każdej, nawet pozornie najbardziej patowej sytuacji.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji

Zarówno radca prawny Izabela Rajczyk jak i adwokat Małgorzata Bętkowska posiadają licencje doradcy restrukturyzacyjnego, co oznacza, że pełnią one również funkcje syndyka, tymczasowe nadzorcy sądowego, nadzorcy lub zarządcy w ramach prowadzonych postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Bogate doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz liczny zespół doradców stanowią gwarancję wysokiej jakości usług świadczonych dla naszych Klientów. Nasi prawnicy wspierają nie tylko kadrę zarządzającą spółek lecz również działy kadrowe w kwestiach pracowniczych. Potrafimy wskazać skuteczne rozwiązania zarówno dla firm niewypłacalnych, kwalifikujących się do upadłości jak i firm dopiero zagrożonych niewypłacalnością, które dzięki postępowaniu restrukturyzacyjnemu mogą dalej rozwijać się na rynku. Naszym celem jest wspieranie od strony prawnej działalności przedsiębiorstw. Upadłość i związaną z tym likwidację majątku uważamy za ostateczne rozwiązanie. Sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem.

Częste zmiany przepisów prawnych a także zawiłość procedur sądowych są powodem, dla którego także klienci indywidualni potrzebują profesjonalnego wsparcia prawnego. Kancelaria Bętkowska Rajczyk zapewni Państwu pomoc w sprawach indywidualnych, zarówno na etapie przedsądowym, w postępowaniu mediacyjnym czy też bezpośrednio przed sądem powszechnym. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe i umowy, opnie prawne.

Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach naszych Klientów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy,

adw. Małgorzata Bętkowska   r. pr. Izabela Rajczyk

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz, chętnie odpowiemy na każde zapytanie.