Prawo karno-skarbowe

KLIENT INDYWIDULANY

KANCELARIA PRAWNA BĘTKOWSKA RAJCZYK ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI

Częste zmiany przepisów prawnych a także zawiłość procedur sądowych są powodem, dla którego także klienci indywidualni potrzebują profesjonalnego wsparcia prawnego. Kancelaria Bętkowska Rajczyk zapewni Państwu pomoc w sprawach indywidualnych, zarówno na etapie przedsądowym, w postępowaniu mediacyjnym czy też bezpośrednio przed sądem powszechnym. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe i umowy, opnie prawne.

Częste zmiany przepisów prawa podatkowego powodują, że bardzo łatwo popełnić czyn, który może zostać zakwalifikowany jako wykroczenie lub przestępstwo skarbowe. Wszczęcie postępowania karnego nie musi kończyć się wydaniem przez Sąd wyroku skazującego.

Naszym Klientom gwarantujemy:

  • Konsultacje w zakresie karno-skarbowej odpowiedzialności kadry zarządzającej oraz prawnokarnych skutków podejmowanych decyzji gospodarczych.
  • Obronę w postępowaniu przygotowawczym oraz w postępowaniu przed sądami powszechnymi we wszystkich instancjach, zarówno w sprawach o wykroczenia jak i o przestępstwa.
  • Doradztwo w zakresie dobrowolnego poddania się odpowiedzialności, w tym także negocjowanie z organami ścigania warunków dobrowolnego poddania się odpowiedzialności.

Email: kancelaria@br-kancelaria.pl
Tel.: +48 609 215 128
Tel.: +48 516 157 093

Jesteśmy do dyspozycji

Kancelaria Bętkowska Rajczyk zapewni Państwu pomoc w sprawach indywidualnych, zarówno na etapie przedsądowym, w postępowaniu mediacyjnym czy też bezpośrednio przed sądem powszechnym. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe i umowy, opnie prawne.

+48 61 843 85 32

kancelaria@br-kacelaria.pl Pon – Pt : 09:00-17:00

Kontakt